KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15264276
nr 1526 4276
Ferdinand Boberg
(1860-1946), Sverige
Etsning, Vintermotiv från Söder. Signerad. Bildmått: 21x14,5, yttermått inklusive ram: 41x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 mars 2023
kl 19:16:57
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Ferdinand Boberg
Läs mer om Ferdinand Boberg